Hair Atelier

O mnie

Hanna Czerwińska - Sylista fryzur, trycholog.

Fryzjerstwo to moja pasja! Moją misją jest sprawianie, że osoby nad których wizerunkiem pracuję stają się odmienione, atrakcyjne, uśmiechnięte i pewne siebie – jednym słowem piękniejsze. Połączenie pasji, wrażliwości na piękno,  artystycznej kreatywności oraz wysokich kwalifikacji pozwala mi realizować założone cele i  zaspokajać potrzeby klientów. Moją nadrzędną ideą jest perfekcyjne strzyżenie oraz dopasowanie fryzury do typu urody i rodzaju włosów. Klientom podczas wizyty poza strzyżeniem, koloryzacją i modelowaniem doradzam odpowiednią pielęgnację włosów. 

Jestem osobą o wielu zawodach, z wykształcenia magistrem historii. Po latach pracy w różnych poważnych instytucjach, w moim życiu zawodowym wygrała pasja i od kilku lat szkolę się u najlepszych fryzjerów w Polsce.

W 2012r. ukończyłam roczny staż w „ZAREMBA INTERNATIONAL ACADEMY”.  Od Mistrzyni Świata Joanny Zaremby-Wanczura nauczyłam się profesjonalnego fryzjerstwa i niepowtarzalnego kunsztu wykonywania tego zawodu. W tym miejscu poznałam wielu wspaniałych fryzjerów stylistów, z którymi miałam okazję współpracować!

Dla mnie nowoczesne fryzjerstwo to nie tylko modne strzyżenie i dobrze dobrany kolor, ale również zdrowa skóra głowy i włosy utrzymane w bardzo dobrej kondycji. Dlatego w 2013r. w Instytucie Kosmetologii Stosowanej w Warszawie zdobyłam kwalifikacje trychologa. Posiadaną wiedzę i umiejętności wykorzystuję w codziennej pracy. Dzisiaj ta specjalizacja jest nieodłącznym elementem nowoczesnego, profesjonalnego salonu.

W 2014 r. ukończyłam indywidualny staż w „Akademii Wierzbicki & Schmidt”. Praca z Andrzejem i Tomkiem prowadzącymi program „Ostre cięcie” stała się dla mnie inspiracją do bycia kreatywnym fryzjerem.

Kontynuując maraton szkoleniowy u najlepszych fryzjerów w 2014 r. doskonaliłam również swoje umiejętności fryzjerskie w Warszawskiej Akademii Macieja Maniewskiego. Czas spędzony u tego wybitnego i cenionego stylisty włosów oaz designera sztuki fryzjerskiej wzbogacił moją wiedzę i zainspirował do kreowania stylizacji poprzez perfekcyjne strzyżenie.

Od 2015 r. rozpoczęłam cykl szkoleń z Dobrawą Piękos-Szymańską byłym trenerem na świat Akademii Vidal Sassoon w Londynie, z projektowania fryzur opartych na metodologii Vidal Sassoon. Jest to najbardziej prestiżowa Akademia na świecie gdzie głównym założeniem jest perfekcja zarówno w strzyżeniu jak i doborze koloru.

W moim atelier pracuję na włoskich markach KEMON oraz DAVINES. Nieprzypadkowy wybór tych marek daje klientom gwarancję wysokiej jakości, bezpieczeństwa i komfortu. Łączą one naturalne składniki z zaawansowaną nowoczesną technologią.

 

Ciągle dążę do ideału poszukując nowych inspiracji do eksponowania piękna swoich klientów.

 

Przez dwa lata współpracowałam z Szczuka Visage. Obecnie salon został rozbudowany i przeniesiony do centrum miasta. Dzisiaj Hair Atelier łączy siły z Karoliną Szeligą Make Up. Wspólnie pracujemy z naszymi klientami, tworzymy pokazowe kolekcje fryzur i makijaży oraz współpracujemy z typowymi fotografami przy sesjach zdjęciowych. W aszym salonie w bardzo kameralnej atmosferze Panie w jednym miejscu otrzymują piękny makijaż oraz perfekcyjnie dobraną fryzurę!